Jak pakować jedzenie na wynos?

Jak pakować jedzenie na wynos?

Jedzenie zamawiane w restauracji na wynos to już niemal codzienność w organizacji domowych czy firmowych imprez, bo pozwala zaoszczędzić czas i daje pewność, że danie będzie nie tylko pyszne, ale po dostarczeniu będzie dobrze wyglądać i nadawać się do podania gościom. W czym zatem tkwi sekret udanego cateringu? W opakowaniach i pakowaniu na wynos.

Restauracje, które specjalizują się w serwowaniu dań na wynos, mają nie tylko doświadczenie w przygotowywaniu smacznych potraw, ale także w zapewnianiu odpowiedniego opakowania i pakowania dań, które nie tracą w czasie transportu. Odpowiedni dobór opakowania na jedzenie na wynos pozwala uniknąć takich wpadek jak wycieki, wysypanie się potraw (np. ryż, makaron) czy uszkodzenie ich w trakcie transportu (np. wymieszanie zimnej sałatki z gorącym sosem). Szczelne i solidne opakowanie jest kluczowe w zapewnieniu ochrony potraw, zwłaszcza tych o płynnej konsystencji. Dzięki dobrze zaprojektowanym pojemnikom i ich zamknięciom, i potrawy, i wizerunek restauracji są bezpieczne. Dodatkowym udogodnieniem są pojemniki z odpowiednimi przegródkami (Gbox ), pozwalające nie tylko oddzielić od siebie różne elementy złożonego dania, ale także oderwać jedną komorę, a resztę dania wygodnie podgrzać w mikrofalówce.

OPAKOWANIA NA WYNOS

BIO Pojemnik papierowy brązowy na zupę

Pojemnik
kartonowy biały
na ciasto

Pudełko białe
na pizze
proste rogi

Ośmiokątny pojemnik OCTO GBOX jest odpowiedni do pakowania w nim sałatek, past czy wyrobów garmażeryjnych. Pojemnik nadaję się do potraw gorących i zimnych, jest użyteczny w barach, food trackach, cateringu oraz restauracjach. Pojemniki OCTO GBOX można używać w kuchenkach mikrofalowych. Dzięki zintegrowanej z pojemnikiem przykrywce, pojemniki można układać jedno na drugim, co znacznie ułatwia transport.

Pojemniki GBOX MULTI doskonałe dla gastronomii. Pojemników można używać do urządzeń utrzymujących temperaturę oraz do kuchenek mikrofalowych. Pojemniki w całości nadają się do recyklingu. Cechami GBOXA MULTI jest jakość, komfort i bezpieczeństwo. Dzięki zintegrowanej do pojemnika pokrywce można układać pojemniki jedno na drugim co gwarantuje bezpieczny transport.

Pojemniki GBOX AIR są doskonałe dla każdego, kto prowadzi biznes w gastronomii. Pojemniki z serii AIR nadają się w całości do recyklingu. Produkt można używać w kuchenkach mikrofalowych oraz można stosować do urządzeń utrzymujących temperaturę. Pojemniki GBOX AIR znajdą swoje zastosowanie między innymi w cateringach dietetycznych. Dzięki szczelnej pokrywie, temperatura dania utrzyma się przez dłuższy okres czasu.

Pojemniki obiadowe

Pudełka i kartony

Akcesoria i sztućce

Restauratorzy intuicyjnie zakładają, że klient zamawiając jedzenie dysponuje sztućcami, jednak zdarza się że jedzenie zamawiane jest do biura lub innego miejsca, w którym nie ma dostępu do pełnego wyposażenia kuchni. W takiej sytuacji brak sztućców wpływa na komfort klienta, który nie może od razu zjeść zamówionego dania. Dołączone do zamówienia sztućce, serwetki czy inne akcesoria związane z charakterem kuchni wpływają na zadowolenie klienta, wygodę oraz wizerunek restauracji, która dba o swoich klientów.
Szczególnie w przypadku kuchni świata, które cechuje odmienna estetyka, dobór akcesoriów, pojemników, stylistyki serwetek wpływa na odbiór restauracji jako miejsca profesjonalnego, które dba o detale i oferuje kompleksową obsługę. Dopełnieniem zamówienia jest zbiorcze opakowanie, np. torba na wynos, która jest kropką nad i w całym zamówieniu.

Akcesoria i sztućce

Widelec DREWNIANY Pure 16,5cm sztaplowany 100szt.

Nóż DREWNIANY 16,5cm sztaplowany 100szt.

Zestaw DREWNIANY widelec + nóż + serwetka bio
PAPIER
250szt.

Nóż PS transparentny Reuse 18,5cm sztaplowany (45728) 50szt.

Łyżeczka PS transparentna Reuse 13cm sztaplowana (45729) 50szt.

Zestaw łyżka, widelec, nóż
(BIAŁE)
+ serwetka 250szt.

Serwetka gastronomiczna 15x15cm 1-warstw. biała 500szt.

Serwetka składana 33x33cm 3-warstw. łososiowa (pastelowy) 1/4 20szt.

Serwetka składana 33x33cm 2-warstw. biała TISSIE 1/4 250szt.

Pojemniki do sushi

Pojemnik SUSHI PS K-301 185x130x19mm czarny 50szt.

Pudełko papierowe SUSHI czarne 32x32x5cm z oknem 50szt.

Pudełko papierowe SUSHI kraft 19x13x5cm z oknem 140szt.

Jeśli szukacie pomysłów, inspiracji, ciekawych podpowiedzi, nasi specjaliści są do waszej dyspozycji!

Zajrzyj na b2b.intermal.pl


Zespół Intermal.pl

Tagi :

Opakowania jednorazowe, pojemniki, pojemniki na sałatki, pojemniki na zupę, Sztućce jednorazowe

Zobacz także

GBOX z odrywaną komorą. Wyższy poziom pakowania!

GBOX z odrywaną komorą. Wyższy poziom pakowania!

Pakowanie dań na wynos weszło na…

Papierowe torby na wynos – jakie, na co i z czego?

Papierowe torby na wynos – jakie, na co i z czego?

Jest kilka powodów, dla których postanowiliśmy…