GBOX z odrywaną komorą. Wyższy poziom pakowania!

GBOX z odrywaną komorą. Wyższy poziom pakowania!

Pakowanie dań na wynos weszło na wyższy poziom! Dziś prezentujemy nasze nowe i innowacyjne pojemniki do zgrzewu z odrywaną komorą, która jest odpowiedzią na złożone dania obiadowe, wymagające różnej obróbki termicznej. Mowa oczywiście o zimnych sałatkach i surówkach towarzyszących ciepłym daniom obiadowym serwowanym na wynos.

Ekonomicznie i wygodnie

Pojemniki do zgrzewu z odrywaną komorą to rozwiązanie doskonale sprawdzające się przy pakowaniu dań obiadowych, które po dostarczeniu do klienta mogą być powtórnie podgrzane, jednak aby to zrobić trzeba wyjąć towarzyszące głównemu daniu dodatki, których nie należy podgrzewać, bo stracą walory smakowe. Mowa tu o surówkach, sałatkach czy mizerii z ogórków.

Nasze pojemniki to alternatywa dla opakowań sałatkowych, po które chętnie sięgają restauratorzy i firmy cateringowe. Oba rozwiązania doskonale sprawdzają i mogą być stosowane zamiennie.

Kompaktowość

Zaletą gboxa z odrywaną komorą jest jego kompaktowość, łatwość w piętrowym ułożeniu tacek. Co więcej nie trzeba zachodu, bo wszystkie składowe zestawu zgrzne są jako jeden, ale dający się podzielić pojemnik Jest to wygodne zarówno dla restauratorów, jak i dla klientów, którzy całe zamówienie otrzymują w wygodnym i dającym się podzielić opakowaniu.

Kompletując pojemnik na wynos dla swojego lokalu, warto przyjrzeć się tej opcji pakowania, bo nie tylko ułatwia życie, ale przede wszystkim jest ekonomiczna, wygodna i skraca czas potrzebny na przygotowanie zamówienia.

Więcej naszych pojemników na b2b.intermal.pl

Dostępna oferta pojemników do zgrzewu:

Pojemnik do zgrzewu PP 227x178 COLT odrywany H50 Gbox Gastro FOG mleczny 50szt.

Pojemnik do zgrzewu PP 227x178 COLT odrywany H40 Gbox Gastro FOG mleczny 50szt.

Opakowania na zupę

  • gboxbowl
  • Miski do zgrzewu
  • Pojemniki kraft na zupę

Opakowania obiadowe

Pojemniki do zgrzewania

  • Niedzielone
  • Dwudzielne
  • Trójdzielne

Menuboxy

  • Niedzielone
  • Dwudzielne
  • Trójdzielne

Oferta opakowań na wynos dla gastronomii jest bardzo szeroka. Wszystko lub prawie wszystko co potrzebne w firmie cateringowej czy restauracji dostępne jest na naszej platformie b2b.intermal.pl

W razie wszelkich pytań jesteśmy zawsze do dyspozycji.
Zajrzyj na b2b.intermal.pl


Zespół Intermal.pl

Tagi :

pojemniki