Folie do zgrzewu

Folie do zgrzewu

Ostatnio było o maszynie do zgrzewu i pojemnikach, czas na przegląd dostępnych w naszej ofercie folii do zgrzewu, które pozwalają szybko i wygodnie zapakować danie.

Pojemniki dedykowane daniom pakowanym na wynos, poza samym rozmiarem czy kształtem, różnią się przede pod względem sposobem zamykania, o czym pisaliśmy ostatnio. Tym, co decyduje o wyborze najwygodniejszego zamknięcia jest specyfika dania.

Takie pojemniki zamykane przy pomocy folii do zgrzewu sprawdzają się zwykle tam, gdzie serwowane na wynos dania po otwarciu nie będą wymagały ponownego zamknięcia, a pojemnik po zerwaniu folii stanie się talerzem czy miską, z której klient będzie mógł zjeść zamówiony posiłek.

Kto wybiera folię?

Restauratorzy, którzy sprzedają duże ilości dań na wynos, nie chcą marnować czasu na domykanie pudełek. Pudełka zamykane folią do zgrzewu warto wziąć pod uwagę, kiedy szuka się ekonomicznych metod, gdzie pudełko nie podwyższa znacząco kosztów produktu.

Co polecamy?

Folia do zgrzewu 185mm/200mb
42µm

Folia do zgrzewu 400mm/250mb 55µm

Folia do zgrzewu Easy Peel 185mm/250mb 52µm

Na naszej platformie b2b.intermal.pl znajdziecie pełną gamę folii do zgrzewu które wybierają nasi klienci. Więcej informacji, u naszych handlowców.

W razie wszelkich pytań jesteśmy zawsze do dyspozycji.
Zajrzyj na b2b.intermal.pl


Zespół Intermal.pl

Tagi :

folie do zgrzewu

Zobacz także

GBOX z odrywaną komorą. Wyższy poziom pakowania!

GBOX z odrywaną komorą. Wyższy poziom pakowania!

Pakowanie dań na wynos weszło na…

Daj się rozpoznać! Opakowania jednorazowe z Twoim logo

Daj się rozpoznać! Opakowania jednorazowe z Twoim logo

Myśląc o opakowaniach jednorazowych dedykowanych posiłkom…