Fingerfoods czyli przekąskowe must have

Fingerfoods czyli przekąskowe must have

Jak byśmy ich nie nazwali – one bite appetizers, fingerfoods czy po prostu przekąski, to potrzebują specjalnej oprawy, która nie tylko nada im formę, ale też wpisze się w istotę tego, czym jest sprytna przekąska, która zazwyczaj nie wymaga talerza.

Za oknem siarczyste mrozy, w gastronomii gorący okres karnawałowych imprez, eventów i bali, które nie obywają się bez szwedzkich stołów i wymyślnych przekąsek na jeden kęs, po które goście chętnie sięgają między jednym tańcem a drugim.

Doskonale wiemy, że różni szefowie kuchni i specjaliści od aranżacji potraw potrafią te same pojemniki, kubki czy banalne wykałaczki zaaranżować w zupełnie inny sposób. Czasem patrząc na artystycznie udekorowane stoły naszych klientów, trudno nam rozpoznać na nich nasze pojemniki, który jeszcze dwa dni wcześniej wyglądały tak niepozornie. Często zaskakuje nas pomysłowość, know how, estetyka i niestandardowe podejście, dzięki któremu papier, trzcina czy wykałaczka nabierają indywidualnego rysu i nie tyle wtapiają się, co tworzą klimat stołu.

Stół, zaaranżowany z artystycznym zacięciem, może zdumiewać nawet największych sceptyków, nieprzepadających za wyszukaną kuchnią. To samo dotyczy serwowania potraw. Zwykłe składniki z lodówki, w rękach mistrzów kuchni, przemieniają się w prawdziwe dzieła sztuki, tak piękne, że aż trudno uwierzyć, iż są przeznaczone do spożycia.

Wyszukiwanie produktów na b2b

Widząc zdjęcia czy katalog wielu klientów mówi – tak, to własnie to chcę! To właśnie tego szukam! Przyda mi się! Widziałem takie same na targach! Sytuacja komplikuje się, kiedy przychodzi do wyszukani pojemnika, opisu lub banalnego wpisania jego nazwy. Między innymi własnie dlatego tworząc dzisiejszy wpis, chcemy zwrócić Waszą uwagę na kilka naszych produktów i podpowiedzieć, jak je znaleźć w naszej bazie b2b.

Wielu naszych klientów specjalizuje się w usługach cateringowych, oferując nie tylko dania obiadowe czy wypieki, ale także wymyślne “finger food”, które wymagają równie wymyślnego pojemnika.

Miseczki

Kwadratowe, podłużne, łezki, w kształcie kieliszka. Wszystkie pełnią tę samą rolę, ale każdy ma inną estetykę i daje inne pole manewru przy aranżacji stołu. Różnią je materiał, z którego sa wykonane, wielkość i przede wszystkim kontekst, w jakim zostaną użyte. Mogą być pojemnikiem na lody, sałatkę, sos, dip, śledzie, krem i wiele innych potraw, które mistrzowie aranżacji kulinarnych dla nich wymyślą.

Miseczka z trzciny cukrowej Jomon supermini 8,7x7,5x3,4cm 25szt.

Miseczka drewniana 245x115mm ŁÓDECZKA (FF) 50szt.

Miseczka z trzciny cukrowej Nest 136x80x93mm (FF) 15szt.

Miseczka drewniana "ŁÓDKA" 12x6,7 (FF) 100szt.

Talerzyk z trzciny cukrowej prostokątny Pure 8x5cm Finger Food 50szt.

Talerzyk PS prostokątny Vassoio Sky 9,7x2cm przezroczysty Finger Food 50szt.

Talerzyk z trzciny cukrowej protokątny Leaf 8x6cm Finger Food 50szt.

Miseczki papierowe 60ml białe (FF) 250szt.

Łyżeczka PLA transparentna 10,3x3,8cm Mozart niesztaplowana 50szt.

Pucharek PS KING 75ml 61x61mm transparentny (FF) 24szt.

Kubek PS 75ml przezroczysty BAMBOO (FF) 24szt.

Miseczka PS 90x45mm transparentna OVALE (FF) 24szt.

Miseczka palm leaf fi.75mm 55ml (FF) 50szt.

Kubek PS Kubik 160ml 5,5x5,5x8cm przezroczysty (FF) 50szt.

Miseczka palm leaf fi.85mm 50ml (FF) 50szt.

Miska papierowa BIAŁA powlekana 360ml (CFS-gładzona) 25szt.

Tacka kraft 165x135x43mm 400ml op.125szt.

Miska papierowa 245ml z nadrukiem PASTELE 25szt.

Niestandardowe zastosowanie standardowych produktów

To fantazja i pomysłowość szefa kuchni przesądza o tym, czy cukiernicze pudełko na makaroniki pozostanie pudełkiem cukierniczym, czy może stanie się pojemnikiem na sałatkę. Podobnie rzecz ma się z małymi miskami na zupę, kubkami na napoje, które mogą stać się polem do popisu przy serwowaniu lodów, wymyślnych napojów czy kolorowych sałatek.

Na co jeszcze warto wrócić uwagę?

Patyczek bambusowy 10cm Knot 250szt.

Patyczki bambusowe 8,5cm Pick Up (FF) 500szt.

Patyczki do szaszłyków 25cm 250szt.

Wykałaczki w pudełku 1000szt.

Patyczek bambusowy 7cm RED PEARL (FF) 250szt.

Patyczek bambusowy 9cm GOLF (FF) 250szt.

Patyczek bambusowy 18cm GOLF (FF) 250szt.

Łyżeczka BAMBUSOWA Finger Food 9cm deserowa niesztaplowana 50szt.

Łopatka do lodów MATER-BI biała 10cm 2000szt.

Serwetka 40x40cm AIRLAID szara fizelina 50szt.

Serwetka składana 40x40cm 3-warstw. bordowa Royal Collection 1/4 50szt.

Serwetka składana Airlaid 40x40cm 1-warstw.fizelina kremowa 50szt.

Planując listę zakupów, upewnijcie się, czy macie w co spakować ciasta czy inne potrawy, które często pakowane są gościom na wynos. Po kompendium wiedzy na ten temat zapraszamy tu!

W razie wszelkich pytań jesteśmy zawsze do dyspozycji.
Zajrzyj na b2b.intermal.pl


Zespół Intermal.pl

Tagi :

Finger food, Miseczki, patyczki, wykałaczki

Zobacz także

Słomki do picia

Słomki do picia

3 stycznia obchodzimy Światowy Dzień Słomki do picia. Historia słomki jest fascynującą podróżą przez wieki, pełną nieoczekiwanych etapów i ewolucji. Chociaż…

Lodowy niezbędnik

Lodowy niezbędnik

Lato to czas, kiedy zwiększa się sprzedaż lodów i deserów lodowych. Oprócz samego smaku lodów, warto zadbać o opakowywania, które będą…

Sztućce jednorazowe – ekologiczne i ekonomiczne

Sztućce jednorazowe – ekologiczne i ekonomiczne

Rynek gastronomicznych akcesoriów jednorazowych oferuje restauratorom i klientom ogrom możliwości. Doskonale widać to na przykładzie sztućców jednorazowych, które zaskakują wielością modeli,…