Zamawiaj na b2b.intermal.pl

Zamawiaj na b2b.intermal.pl

Od stycznia 2022 r oficjalnie rusza nasza platforma zakupowa b2b.intermal.pl, gdzie dajemy Państwu możliwość przeglądania naszych aktualnych stanów magazynowych a następnie samodzielnego składania zamówień online.

W ciągu blisko 30 lat naszej działalności z małej firmy przeistoczyliśmy się w wiodącego dostawcą opakowań jednorazowych na Śląsku. Stały rozwój, zwiększająca się liczba klientów, poszerzanie oferty o coraz to nowy asortyment, a przy tym presja czasu i chęć sprostania oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów, sprawiły, że zdecydowaliśmy się na uruchomienie platformy sprzedażowej b2b.intermal.pl. Jej celem jest nie tylko wsparcie bieżących działań biura obsługi klienta, ale przede wszystkim uniezależnienie naszych klientów od czekania na wyceny czy dopasowywania się do godzin pracy naszego biura sprzedaży. Teraz jesteśmy dostępni 24 h na dobę.

Wszystko w jednym miejscu

Platforma to nie tylko możliwość przeglądania stanów magazynowych i kompletowania zamówienia, ale także wygodne narzędzie dla menadżerów i stałych klientów, którzy cyklicznie ponawiają zamówienia lub zamawiają równolegle dla wielu oddziałów czy placówek rozrzuconych po Śląsku. Dzięki rozbudowanemu i funkcjonalnemu panelowi klienta zawierającemu m.in.: z historie zamówień, faktury, oddziały czy listę zakupów, można monitorować i panować nad wszystkim tym, co lubi czasem zaginąć w odmętach starych maili z zamówieniami.

Wersja mobilna

Platforma posiada wygodną w obsłudze wersją mobilną, która – bez konieczności uruchamiana programów pocztowych, tabel z wykazami i cennikami, siedzenia za biurkiem i przerzucania starych faktur czy porównywania formularzy zamówień – pozwala kilkoma kliknięciami sprawnie złożyć zamówienie czy ponowić już zrealizowane.

Rzeczywisty stan magazynowy

Integracja skryptu platformy b2b.intermal.pl z programami magazynowymi oraz programem do księgowania czynią z platformy nowoczesne i wygodne narzędzie pozwalające nawigować między 2500 produktów dostępnych od ręki, które możemy dostarczyć w ciągu 24 h od złożenia zamówienia.

Co oprócz tego się zmienia?

Zawsze podkreślamy, że nasz główny atut to ludzie i jest to ten element, który bez względu na rozwój czy zastosowaną technologię nigdy się u nas nie zmieni. Wdrożenie platformy nie oznacza, że rezygnujemy z opiekunów handlowych czy zostawiamy Państwa bez dotychczasowego wsparcia działu sprzedaży, który realizował każde zamówienie i pomagał znajdować rozwiązania bieżących problemów. Platforma jest jedynie narzędziem, które wesprze dział sprzedaży, ale nie zastąpi pracy i wiedzy naszych handlowców. Tworząc platformę, dajemy Państwu alternatywę przy składaniu zamówień.  To od Was zależy, którą formę wybierzecie i która okaże się wygodniejsza w Waszej codziennej pracy.

Nowości i newslettery

Platforma sprzedażowa b2b.intermal.pl to nie tylko sklep internetowy, ale przede wszystkim istotny kanał komunikacyjny, dzięki któremu w czytelny i przystępny sposób będziemy mogli informować o wyprzedażach, promocjach, nowościach czy zmianach w branży opakowań jednorazowych. By niczego nie przegapić, wystarczy zapisać się do naszego newslettera i śledzić nas w mediach społecznościowych.

Zarejestruj się!

Zapraszamy do rejestracji i składania zamówień w b2b.intermal. Jesteśmy przekonani, że nasze nowe narzędzie ułatwi nam wszystkim pracę oraz usprawni i tak już sprawny system składania zamówień.

Tagi :

b2b.intermal.pl