Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem Hendi!

17 marca 2022, Autor: admin

Poszerzamy ofertę o produkty dla branży HoReCa

Od początku istnienia firmy skupiamy się głównie na sektorze opakowań jednorazowych. 30 lat działalności Intermal Opakowania to przede wszystkim stały rozwój, eksploracja światowych rynków w poszukiwaniu innowacji, funkcjonalnych i designerskich rozwiązań, które zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Kto nie idzie do przodu, ten się cofa.

 

Działając na stale zmieniającym i rozwijającym się rynku, wpływ na naszą ofertę ma wiele czynników. Są to zmiany w prawie ekologicznym, światowe trendy czy trwająca 2 rok pandemia, która zmieniła oblicze wielu branż, w tym gastronomicznej. Ważnym czynnikiem wpływającym na nas są opinie i potrzeby naszych stałych klientów. Na przestrzeni lat to dzięki Wam zdarzało nam się wprowadzać do oferty wiele artykułów, które początkowo wydawały się eksperymentem, a potem na stałe zagościły w naszych magazynach.

 

Dziś przychodzimy do Was z paletą dodatkowych produktów, których do tej pory nie było w naszej ofercie. Są to akcesoria oraz sprzęt dla branży HoReCa.

Co to oznacza dla naszych klientów?

 

Od kilku dni jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów marki Hendi, oferującej szeroki wybór profesjonalnych sprzętów i akcesoriów dla branży HoReCa. Oznacza to, że od dziś można u nas kupić wszelkie niezbędne elementy wyposażenia lokalu – od pieców, chłodni, przez roboty, zmywarki czy po drobne akcesoria cukiernicze i gastronomiczne. Hendi to ponad 5 tys. produktów, które dostępne są w stałej sprzedaży.

Polecane produkty:

 

Na naszej platformie b2b poglądowo zaprezentowaliśmy kilka wybranych produktów Hendi. Cały katalog dostępny jest tutaj

WYBRANE PRODUKTY HENDI

Ekspress do kawy Romeo Easy 1-grupowy, półautomatyczny czarny

Patelnia nieprzywierająca bez pokrywki Profi Line 320x55mm

Bemar z kranem spustowym Kitchen Line GN 1/1

Syfon do bitej śmietany Kitchen Line czarny

Pakowarka próżniowa Budget Line listwowa

Schładzarka szokowa 10 x GN1/1

Podgrzewacz na pastę GN1/1

Kostkarka do lodu Kitchen Line 12

Grill Green Fire Profi Line 3-palnikowy

Jak kupować?

 

Aby zamówić, skontaktuj się ze swoim handlowcem lub naszym biurem sprzedaży, które udzieli wszelkich niezbędnych informacji.

W razie wszelkich pytań jesteśmy zawsze do dyspozycji.

Zajrzyj na b2b.intermal.pl


Zespół Intermal.pl

Komentarze (0)