Katalog produktów

Worki na odpady

Mocne i praktyczne

Dostępne w naszej ofercie worki na odpady to nie tylko wysoka wytrzymałość, ale i różnorodna pojemność. Proponujemy worki w trzech zakresach objętościowych – do 35 l, do 120 l i powyżej 120 l. Niezależnie od rodzaju, worki są wytrzymałe i rozciągliwe. Różne wersje kolorystyczne worków pomogą przy segregacji odpadów. Worki powyżej 120 litrów zmieszczą przedmioty o dużych gabarytach, sprawdzając się tam, gdzie duże odpady to standard, np.: branża gastronomiczna, czy firmy porządkowe.

Rodzaje produktów

  • małe do 35l
  • średnie 35-120l
  • duże od 120l

Dedykowane dla branż i instytucji

restauracje
urzędy szkoły
mała gastronomia
hotele
kosmetyka
przedszkola
służba zdrowia
sklepy wielobranżowe

Rozpocznij współpracę

Formularz wyceny

[pełna treść zgody]
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Intermal Opakowania Sp. J.
[pełna treść zgody]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Intermal Opakowania Sp. J. i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.