Katalog produktów

Rękawice

Idealne dla każdej branży

Bogaty wybór rękawic: lateksowych, winylowych, nitrylowych, foliowych i gumowych, sprawdzi się w każdej branży – od sektora gastronomicznego po szpitale, zakłady kosmetyczne, magazyny czy firmy sprzątające. Oferowane przez nas rękawice pochodzą od najlepszych producentów, których produkty cechuje najwyższa jakość i wytrzymałość. Ponadto doskonale chronią ręce, nie krępując ruchów i nie ograniczając chwytności.

Rodzaje produktów

  • lateksowe
  • winylowe
  • nitrylowe
  • foliowe
  • gumowe

Dedykowane dla branż i instytucji

restauracje
urzędy

mała gastronomia
szkoły
hotele
kosmetyka

przedszkola
służba zdrowia
sklepy wielobranżowe

Rozpocznij współpracę

Formularz wyceny

[pełna treść zgody]
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Intermal Opakowania Sp. J.
[pełna treść zgody]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Intermal Opakowania Sp. J. i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.