Katalog produktów

Ręczniki papierowe

Zabrudzenia im nie straszne

Ręczniki papierowe dostępne w naszej ofercie świetnie czyszczą każde zabrudzenie, są chłonne, wydajne i wytrzymałe. Posiadamy ręczniki papierowe na rolce i ręczniki składane, do wyboru w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb. Ręczniki papierowe stosowane są w każdej branży, niezależnie od jej specyfiki – sprawdzą się zarówno w dużej restauracji, w biurze czy szpitalu.

Dedykowane dla branż i instytucji

restauracje
mała gastronomia
szkoły
przedszkola
urzędy
służba zdrowia
hotele

Rozpocznij współpracę

Formularz wyceny

[pełna treść zgody]
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Intermal Opakowania Sp. J.
[pełna treść zgody]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Intermal Opakowania Sp. J. i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.