Katalog produktów

Torebki

Wysoka jakość, idąca w parze z funkcjonalnością

Nasza oferta torebek to szeroki wybór produktów o doskonałych parametrach. Torebki pozwalają na skuteczne zabezpieczenie zawartości, zwłaszcza torebki o strunowym zamknięciu. Każda z torebek swoje zastosowanie znajduje w różnych sektorach rynku – począwszy od branży usługowej po klientów instytucjonalnych. Każdy produkt wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Dostępność torebek w różnych rozmiarach daje Ci pełną swobodę wyboru.

Rodzaje produktów

  • torebki strunowe
  • torebki HDPE
  • torebki LDPE
  • arkusze

Dedykowane dla branż i instytucji

restauracje
szkoły
urzędy
mała gastronomia
  przedszkola

Rozpocznij współpracę

Formularz wyceny

[pełna treść zgody]
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Intermal Opakowania Sp. J.
[pełna treść zgody]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Intermal Opakowania Sp. J. i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.