Katalog produktów

Torby

Pojemne i wytrzymałe

Znajdujące się w naszej ofercie torby papierowe, torby ekologiczne i siatki raszlowe wykonane są z trwałych materiałów, co zapewnia im wysoką wytrzymałość i wydłuża ich żywotność. Torby występują w różnych rozmiarach, bez trudu mieszcząc produkty większych gabarytów. Możliwość dowolnego zadruku torby, jest prostym i skutecznym rozwiązaniem nie tylko na promocję marki, ale także eventu czy kampanii społecznej.

Rodzaje produktów

  • torby papierowe
  • torby ekologiczne
  • siatki raszlowe

Dedykowane dla branż i instytucji

restauracje
szkoły
urzędy
mała gastronomia
firmy cateringowe
przedszkola firmy eventowe

Rozpocznij współpracę

Formularz wyceny

[pełna treść zgody]
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Intermal Opakowania Sp. J.
[pełna treść zgody]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Intermal Opakowania Sp. J. i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.