Katalog produktów

Taśmy

Najwyższa jakość klejenia, uniwersalne zastosowanie

Taśma to niezbędnik każdej firmy czy instytucji. W ofercie posiadamy szeroki wybór taśm o rożnych szerokościach i długościach, które znajdą zastosowanie w różnych sytuacjach. Taśmy doskonale zabezpieczą produkty, zarówno te znajdujące się na palecie, czy w pojedynczych kartonach. Uzupełnieniem każdej taśmy są różnego rodzaju akcesoria, jak np.: aplikatory czy dyspensery.

Rodzaje produktów

  • bandujące
  • samoprzylepne
  • urządzenia do taśm

Dedykowane dla branż i instytucji

restauracje
szkoły
urzędy

mała gastronomia
przedszkola

Rozpocznij współpracę

Formularz wyceny

[pełna treść zgody]
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Intermal Opakowania Sp. J.
[pełna treść zgody]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Intermal Opakowania Sp. J. i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.