Katalog produktów

Materiały eksploatacyjne

Szeroki wybór produktów, sporo możliwości

Oferujemy szeroką gamę najlepszych materiałów eksploatacyjnych, tj m.in.: rolki do kas, etykietki cenowe czy gumki recepturki. Dbamy o Twoją wygodę, dlatego w asortymencie posiadamy najbardziej powszechne typy rolek kasowych, które pasują do większości rodzajów kas fiskalnych. Jeżeli nie jesteś pewien, czy dany rodzaj rolki jest odpowiedni do Twojej kasy, pomożemy Ci i w tym zakresie.

Rodzaje produktów

  • rolki kasowe chemiczne
  • rolki kasowe termiczne
  • ceny do metkownic
  • etykiety cenowe
  • gumki recepturki

Dedykowane dla branż i instytucji

restauracje
biura
urzędy
służba zdrowia
hotele
kosmetyka
sklepy wielobranżowe

Rozpocznij współpracę

Formularz wyceny

[pełna treść zgody]
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Intermal Opakowania Sp. J.
[pełna treść zgody]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Intermal Opakowania Sp. J. i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.