Katalog produktów

Torebki

Dla jeszcze większej wygody i funkcjonalności

Koperty gastronomiczne, arkusze, torebki HDPE, czy torby sprawdzą się w każdym rodzaju lokalu gastronomicznego. Pozwalają one nie tylko szybko i higienicznie zapakować serwowane produkty, ale również zabezpieczają je w trakcie transportu. Możliwość dowolnego zadruku zgodnie z indywidualnymi preferencjami klientów, czyni każdy z produktów unikatowym i wyróżniającym się spośród konkurencji.

Rodzaje produktów

  • koperty gastronomiczne
  • torebki HDPE
  • arkusze
  • torby papierowe

Dedykowane dla branż i instytucji

restauracje
bary
stołówki szkolne
mała gastronomia
firmy cateringowe

Rozpocznij współpracę

Formularz wyceny

[pełna treść zgody]
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Intermal Opakowania Sp. J.
[pełna treść zgody]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Intermal Opakowania Sp. J. i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.