Katalog produktów

Pojemniki

Na wynos – wygodnie i bezpiecznie

Do Twojej dyspozycji oddajemy szeroki wybór pojemników różnego rodzaju i o różnorodnym przeznaczeniu – od pojemników styropianowych po opakowania typu finger food. Produkty sprawdzą się zarówno jako opakowania cateringowe, ale także jako oryginalny sposób serwowania drobnych przekąsek czy deserów. To także bezpieczny sposób transportu ciast czy delikatnych tortów. Każde z opakowań posiada odpowiednie atesty, poświadczające ich wysoką jakość.

Rodzaje produktów

  • polipropylenowe
  • styropianowe
  • cukiernicze
  • garmażeryjne
  • do zgrzewu
  • opakowania finger food

Dedykowane dla branż i instytucji

restauracje
bary
stołówki szkolne

mała gastronomia
firmy cateringowe
firmy eventowe

Przykładowe produkty


Rozpocznij współpracę

Formularz wyceny

[pełna treść zgody]
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Intermal Opakowania Sp. J.
[pełna treść zgody]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Intermal Opakowania Sp. J. i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.