Katalog produktów

Papier

Różne przeznaczenie papieru – niezmienna niezawodność

Papier dla branży gastronomicznej powinien być nie tylko wytrzymały i funkcjonalny, ale również delikatny oraz estetyczny. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór papierów: do pieczenia, półpergaminowych i gazetowych, prosto od najlepszych producentów. Każdy rodzaj papieru doskonale sprawdza się w każdych warunkach – papier półpergaminowy idealnie nadaje się do opakowywania żywności, a papier gazetowy sprawdzi się jako warstwa ochronna pod tackowane ryby, warzywa czy owoce.

Rodzaje produktów

  • papier do pieczenia
  • papier półpergaminowy
  • papier gazetowy

Dedykowane dla branż i instytucji

restauracje
bary
stołówki szkolne
mała gastronomia

Rozpocznij współpracę

Formularz wyceny

[pełna treść zgody]
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Intermal Opakowania Sp. J.
[pełna treść zgody]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Intermal Opakowania Sp. J. i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.