Katalog produktów

Folia

Metry skutecznej ochrony żywności

Znajdujące się w naszej ofercie folie pochodzą od renomowanych producentów. Wysoki standard i przeznaczenie spożywcze każdej z folii potwierdzają odpowiednie atesty. Dla branży gastronomicznej posiadamy w ofercie folie aluminiowe i folie do żywności. Oba rodzaje produktów nie tylko skutecznie przedłużają świeżość żywności, chronią ją przed mikroorganizmami, ale także zabezpieczają przed dostaniem się niepożądanych zapachów z zewnątrz.

Rodzaje produktów

  • folia aluminiowa
  • folia do żywności

Dedykowana dla branż i instytucji

restauracje
bary
stołówki szkolne
mała gastronomia
firmy cateringowe

Rozpocznij współpracę

Formularz wyceny

[pełna treść zgody]
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Intermal Opakowania Sp. J.
[pełna treść zgody]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Intermal Opakowania Sp. J. i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.